Weborvos.hu
  • Pollen
    • Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

      Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

    • OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

      OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

    • OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

      OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

  • utazás
    • Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

      Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

    • Kockázatos az utazás az oltások nélkül

      Kockázatos az utazás az oltások nélkül

    • Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

      Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

  • napártalom
    • A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

      A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

    • Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

      Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

    • Rendszeresen kell használni a fényvédőt

      Rendszeresen kell használni a fényvédőt

Orvos válaszol - ovbőrgyógyász

  • száraz arc

    2015.02.24

    Száraz az arcom mit tehetek

  • borotvalkozas kozben

    2015.02.24

    Borotvalkozas utan (használtam borotva habot) es utana borotvalkozas utani krémet és cseppeket is megvagtam magam egy kicsit ...

  • Bőrgyogyászati

    2015.02.03

    Már több mint 1 éve fennálló bőrproblémáim vannak, amire nem tudnak rájönni a bőrgyógyászok, hogy mi okozza. Szerintük ez akár normális is lehet cukorbetegség, stressz vagy a 30 feletti élet... stb.

  • Hüvely fertőzés?

    2015.01.20

    Üdvözlöm, én 23 éves lány vagyok és a nemi szervemen viszketést, égő érzést, bőrpírt, fokozott hüvelyi váladékot észlelek. Együtt voltam a szerelmemmel akivel történt aktus, védekezésünk fogamzásgátló tablettával történik,...

  • kiütéses tünet

    2015.01.15

    Az egész testemen gríz szerü pöttyök és a szám belseje hólyagos és a tenyerem,talpam kiütéses és száraz,viszket plusz a pupom eleven??? Köszönöm a választ.

  • duzzanat

    2015.01.15

    tisztelt doktor. nagyon faj a bal honom alja be van duzzadvak. elmentem orvoshoz aktil duot irt, mar4napja szedem de semmi javolas. minden ejszakaraz a hideg. mikorfog hatni 1hetmulva kellvisszamenni. lehez hogy nem fogom kibirni. koszonettel

  • zsofi

    2015.01.13

    Az miert lehet hogy egy este arra keltem hogy nagyon viszkedett a nemiszervem

  • Anonim01

    2015.01.13

    Tisztelt Doktor Úr!
    Az lenne a kérdésem hogy 1999-ben 3xP3 erdményem volt,2003-ban az onkocytologiai eredményem:PIv,Atypia epitheli portionis uteri. ...

  • viszketés

    2015.01.13

    Tisztelt Cím!
    Lehet-e a kínzó viszketés az APADEX 1,5 mg gyógyszer mellékhatása?

  • sarok

    2015.01.13

    Tisztelt Dr. Veres Sándor! Olyan problémával fordulok Önhöz,hogy körübelül 1 évvel ezelőtt véresre feltörte a cipő a lábam...

  • ketsegbeesett lany

    2015.01.10

    Tisztelt Doktorur!
    A vaginamon kb 1hete jelentek meg apro pici pattanas szeru kiemelkedesek es a szemeremajkam kifeheredett mintha kilenne szaradva...mit tehetek ezugyben??

  • martinom

    2015.01.06

    A bal tojasomnal hajlatban repedezest vetem eszre a repedezes faj es enyhen verzet sudo kremet hasznaltam

  • hova forduljak?

    2015.01.06

    Jó estét az én kérdésem egy közeli ismerősömmel kapcsolatos.Közel egy éve szenved a pénisze gombás megbetegedésétől,ami most már odáig jutott hogy a makk része nem csak pöttyös és erősen viszket, hanem kirepedezik és néha vérzik is...

  • maci macika

    2015.01.06

    Tisztelt Dontor Ur/Doktor No...
    Multheten piszkaltam a kormom a nagy labujjamon es ma ereztem hogy mar nagyon faj es kezd megduzzadni...sajnos mar egy eve jartam igy de akkor ...

  • száj felső ajak duzadása

    2015.01.02

    bizonyos időközonként a felsö ajakfelduzzad mi az oka?
    Mi lehet a probléma ? Kihez kell fordulni ?