Weborvos.hu
  • Pollen
    • Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

      Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

    • OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

      OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

    • OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

      OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

  • utazás
    • Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

      Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

    • Kockázatos az utazás az oltások nélkül

      Kockázatos az utazás az oltások nélkül

    • Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

      Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

  • napártalom
    • A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

      A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

    • Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

      Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

    • Rendszeresen kell használni a fényvédőt

      Rendszeresen kell használni a fényvédőt

Jó napot! 4 napja nagyon fáj a derekam! Ez úgy kezdődöt hogy a menstruáciom első napján el kezdet fájni,délutánra már erősödött és a következő reggel meg már alig bírtam fel kelni...

... Tegnap voltam a háziorvosomnál,ő semmi konkrétat nem mondott! Fel írta az Apranax és a Pantoprazol filmtablettát. Tegnap este az Apranaxbol vettem be egyett és ma arra ébredtem hogy jobban fáj a derekam és az egész ball felem fel van dagadva! Kérem segítsen hogy mitöl van és mit tegyek! Előre is köszönöm!


VÁLASZ


A „derékfájás" sok ok miatt felléphet, a gerincbetegség, vesebetegség, más hasi szervek elváltozása, megbetegedése. Hogy ezek közül melyik okozhatja az Ön esetében, nem tudom megmondani. Amit javaslok tenni, keresse fel családorvosát.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink