• Ónodi-Szűcs
    • Ónodi-Szűcs: több fejlesztés, magasabb bér

      Ónodi-Szűcs: több fejlesztés, magasabb bér

    • Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

      Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

    • Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

      Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

  • EBP
    • Mitől lesz szuper a szuperkórház?

      Mitől lesz szuper a szuperkórház?

    • Rákosmente rendelőjét is fejlesztik

      Rákosmente rendelőjét is fejlesztik

    • EBP: Fejlesztik a nagykátai rendelőintézetet

      EBP: Fejlesztik a nagykátai rendelőintézetet

  • EESZT
    • Nem elég rugalmas  az e-recept

      Nem elég rugalmas az e-recept

    • Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

      Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

    • EESZT - az egészségügyi ellátás új dimenziója

      EESZT - az egészségügyi ellátás új dimenziója

hőhullám

Orvos válaszol 2014.09.24 10:08 Szerző: Dr Alföldy Ferenc professzor

41 éves vagyok 2 hónapja abbahagytam a fogamzásgátló szedését azóta hőhullámok kínoznak napi 8-10 alkalommal még éjszaka is. Alvászavarok is jelentkeztek sajnos...

... A nőgyógyászom szerint pár hónapon belül rendeződik a helyzet a kérdésem az lenne, hogy átmeneti problémáról lehet-e szó vagy elképzelhető-e hogy klimaxolok 41 évesen.


VÁLASZ


A változás korának, tüneteinek megjelenési ideje egyénenként változik. A fogamzásgátló szedésének abbahagyása bizonyára az egységes hormonális rendszerben változást okoz, ezért valószínű, hogy a tünetek ezzel hozhatóak összefüggésbe.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink