• Pollen
    • Nagyon fogynak az allergiagyógyszerek

      Nagyon fogynak az allergiagyógyszerek

    • Allergia: a megelőző kezelések csökkentik a tüneteket

      Allergia: a megelőző kezelések csökkentik a tüneteket

    • Mit érdemes tudni az első allergiavizsgálat előtt?

      Mit érdemes tudni az első allergiavizsgálat előtt?

  • utazás
    • Kockázatos az utazás az oltások nélkül

      Kockázatos az utazás az oltások nélkül

    • Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

      Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

    • Európában is egyedülálló a debreceni utazásorvostan kurzus

      Európában is egyedülálló a debreceni utazásorvostan kurzus

  • napártalom
    • Melyik jelölés mit jelent a naptejeken?

      Melyik jelölés mit jelent a naptejeken?

    • Nagyon erős UV-sugárzásra figyelmeztetnek

      Nagyon erős UV-sugárzásra figyelmeztetnek

    • Az UV-sugárzásra figyelmeztet a meteorológiai szolgálat

      Az UV-sugárzásra figyelmeztet a meteorológiai szolgálat

Introna

Orvos válaszol Szerző:

Az interferontól egyre erőteljesebb hajhullásra tudna valamt ajánlaniamivel, ha nem is teljesen, de csökkenteni tudnám a mennyiséget ? Egyre jobban hullk, és félek, hogy nem marad a féléves terápia végére semmi.
Köszönöm: egy 22 éves lány

Kedves Kérdező!

A pontos diagnózis ismeretében a tünetet kiváltó okot kell megszüntetni, ebben segítségére lesz a bőrgyógyász szakorvosa.
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink