• Pollen
    • Nagyon fogynak az allergiagyógyszerek

      Nagyon fogynak az allergiagyógyszerek

    • Allergia: a megelőző kezelések csökkentik a tüneteket

      Allergia: a megelőző kezelések csökkentik a tüneteket

    • Mit érdemes tudni az első allergiavizsgálat előtt?

      Mit érdemes tudni az első allergiavizsgálat előtt?

  • utazás
    • Kockázatos az utazás az oltások nélkül

      Kockázatos az utazás az oltások nélkül

    • Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

      Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

    • Európában is egyedülálló a debreceni utazásorvostan kurzus

      Európában is egyedülálló a debreceni utazásorvostan kurzus

  • napártalom
    • Melyik jelölés mit jelent a naptejeken?

      Melyik jelölés mit jelent a naptejeken?

    • Nagyon erős UV-sugárzásra figyelmeztetnek

      Nagyon erős UV-sugárzásra figyelmeztetnek

    • Az UV-sugárzásra figyelmeztet a meteorológiai szolgálat

      Az UV-sugárzásra figyelmeztet a meteorológiai szolgálat

T. Doktor Úr!
Azzal a tiszteletteljes kéréssel fordulok Önöz, hogy tanácsát kérjem: külföldön vagyok még 1 hónapig és a napokban túrázni voltunk és estére mindkét nagylábujj körmöm fele hosszában kékes-szürkén elszíneződött...

... A többi láb- és kézkörömmel nincs baj. Természetesen mindjárt a szívbetegségre asszociáltam, amelyről itt a neten olvasgattam. Kezelt magas vérny. és cukorbetegségre évek óta szedem a gyógyszereket+ este 1 Asat, így az eredményeim rendben vannak. /60 év feletti vagyok/
Természetesen elmegyek háziorvosomhoz, addig is köszönettel venném véleményét.


VÁLASZ


Szívbetegségre nem kell gondolnia. Azt gondolom, hogy a túrázás alkalmával a lábbeli okozta az elváltozást.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink