• Ónodi-Szűcs
    • Ónodi-Szűcs: több fejlesztés, magasabb bér

      Ónodi-Szűcs: több fejlesztés, magasabb bér

    • Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

      Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

    • Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

      Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

  • EBP
    • Mitől lesz szuper a szuperkórház?

      Mitől lesz szuper a szuperkórház?

    • Rákosmente rendelőjét is fejlesztik

      Rákosmente rendelőjét is fejlesztik

    • EBP: Fejlesztik a nagykátai rendelőintézetet

      EBP: Fejlesztik a nagykátai rendelőintézetet

  • EESZT
    • Nem elég rugalmas  az e-recept

      Nem elég rugalmas az e-recept

    • Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

      Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

    • EESZT - az egészségügyi ellátás új dimenziója

      EESZT - az egészségügyi ellátás új dimenziója

mackósajt

Orvos válaszol 2014.12.16 11:21

A péniszembe vazelinos feltöltést csináltam de sajnos egy kevés vazelin le folyt a herémre és kétségbe vagyok esve hogy y valami bajom lesz tőle. Lehet tőle akármiféle bajom is?

Kedves Kérdező!

A keresőnkbe beírva a vazelin szót az elmúlt évek összes anyagát eléri és érdemes lenne elolvasnia! Az állapotát nem ismerve nem lehet diagnózis mondani, de jó lenne, ha felkeresne szakorvost!

a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink