• Pollen
    • Nagyon fogynak az allergiagyógyszerek

      Nagyon fogynak az allergiagyógyszerek

    • Allergia: a megelőző kezelések csökkentik a tüneteket

      Allergia: a megelőző kezelések csökkentik a tüneteket

    • Mit érdemes tudni az első allergiavizsgálat előtt?

      Mit érdemes tudni az első allergiavizsgálat előtt?

  • utazás
    • Kockázatos az utazás az oltások nélkül

      Kockázatos az utazás az oltások nélkül

    • Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

      Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

    • Európában is egyedülálló a debreceni utazásorvostan kurzus

      Európában is egyedülálló a debreceni utazásorvostan kurzus

  • napártalom
    • Melyik jelölés mit jelent a naptejeken?

      Melyik jelölés mit jelent a naptejeken?

    • Nagyon erős UV-sugárzásra figyelmeztetnek

      Nagyon erős UV-sugárzásra figyelmeztetnek

    • Az UV-sugárzásra figyelmeztet a meteorológiai szolgálat

      Az UV-sugárzásra figyelmeztet a meteorológiai szolgálat

Nice

Orvos válaszol Szerző:

Szèp estét! Tisztelt Doktorur! A következő problémàra szeretnék választ kapni.50 èves vagyok voltam nőgyógyászaton voltam CT vizsgàlaton ahol semmit sem talàltak.A panaszom viszont azóta is maradt ...

... Kb.2 hónapja kezdődött hogy a gyomrom olyan mint egy nagy lufi.Kaptam gyógyszert puffadàsra de nem segitett.Viszont eddig 60kg voltam most sem eszek többet mint ezek előtt mègis hizok.Nagyon zavar a hizàs is és a gyomrom főleg ugy nézek ki mint aki terhes.Mi lehet ennek az oka ? Változòkorba igen benne vagyok de az nem okozhat ilyen tūneteket.Nagyon szèpen kérem vàlaszoljon mert már nagyon elvagyok keseredve.Tisztelettel


VÁLASZ


Kedves Kérdező!


Sajnos nincs nőgyógyász a rovatban, de előfordulhat, hogy a puffadás okát egy háziorvosi kivizsgálás is (belgyógyászat, gastroenterológia...) kideríti.
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink