• Ónodi-Szűcs
    • Ónodi-Szűcs: több fejlesztés, magasabb bér

      Ónodi-Szűcs: több fejlesztés, magasabb bér

    • Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

      Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

    • Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

      Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

  • EBP
    • Mitől lesz szuper a szuperkórház?

      Mitől lesz szuper a szuperkórház?

    • Rákosmente rendelőjét is fejlesztik

      Rákosmente rendelőjét is fejlesztik

    • EBP: Fejlesztik a nagykátai rendelőintézetet

      EBP: Fejlesztik a nagykátai rendelőintézetet

  • EESZT
    • Nem elég rugalmas  az e-recept

      Nem elég rugalmas az e-recept

    • Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

      Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

    • EESZT - az egészségügyi ellátás új dimenziója

      EESZT - az egészségügyi ellátás új dimenziója

palfimiki

Orvos válaszol 2013.07.17 11:13

Kedves Doktor Úr!
Barátom kérését tolmácsolom. Korábban (kb. 6-7-éve) vazelint fecskendezett a péniszébe. Elmondása szerint szerencséje volt ...

... a tekintetben, hogy tisztitani tudja. Viszont most már kellemetlen a dolog. A here zacskóban kis golyócskák is vannak. De hál istennek nem fáj semmilye. A pénisz felső makja most sem jön le. Neki azt mondták, hogy csak kis ideig lesz így. Kérdése, hogy hogyan tudja hatástalanítani a vazelint, vissza nyerheti-e a korábbi állapotát a pénisze!!


VÁLASZ


Kedves Kérdező!

Írja be a keresőnkbe a vazelin szót és több szakmai véleményt is olvashat a témában.

a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink