• Pollen
    • Nagyon fogynak az allergiagyógyszerek

      Nagyon fogynak az allergiagyógyszerek

    • Allergia: a megelőző kezelések csökkentik a tüneteket

      Allergia: a megelőző kezelések csökkentik a tüneteket

    • Mit érdemes tudni az első allergiavizsgálat előtt?

      Mit érdemes tudni az első allergiavizsgálat előtt?

  • utazás
    • Kockázatos az utazás az oltások nélkül

      Kockázatos az utazás az oltások nélkül

    • Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

      Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

    • Európában is egyedülálló a debreceni utazásorvostan kurzus

      Európában is egyedülálló a debreceni utazásorvostan kurzus

  • napártalom
    • Melyik jelölés mit jelent a naptejeken?

      Melyik jelölés mit jelent a naptejeken?

    • Nagyon erős UV-sugárzásra figyelmeztetnek

      Nagyon erős UV-sugárzásra figyelmeztetnek

    • Az UV-sugárzásra figyelmeztet a meteorológiai szolgálat

      Az UV-sugárzásra figyelmeztet a meteorológiai szolgálat

Elég sok trauma ért az utóbbi 2 évben...teljesen magamba fordultam. Jártam pszichológushoz, majd pszichiáterhez ...

... aki az Escitil nevű gyógyszert írta fel. Amikor először bevettem nagyon rosszul éreztem magam. Az utóbbi pár napban ha beveszem elkezd zsibbadni mind a 2 karom és a fejem is nem kimondottan zsibbad de elég furcsán érzem magam. Azt szeretném kérdezni,hogy ez normális dolognak nevezhető vagy más gyógyszer szükséges????


VÁLASZ


​A betegek gyógyszeres kezelésébe semmilyen körülmények között nem avatkozhatunk be felelősséggel. Ezt csak a kezelőorvosa teheti meg.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink