Weborvos.hu
  • Pollen
    • Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

      Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

    • OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

      OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

    • OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

      OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

  • utazás
    • Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

      Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

    • Kockázatos az utazás az oltások nélkül

      Kockázatos az utazás az oltások nélkül

    • Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

      Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

  • napártalom
    • A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

      A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

    • Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

      Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

    • Rendszeresen kell használni a fényvédőt

      Rendszeresen kell használni a fényvédőt

Parkinson+Alzheimer+Hallucinációk

Orvos válaszol Szerző:

A fenti betegségekben szenvedő Édesapám hallucinációi az utóbbi hetekben súlyosbodtak, és bár orvosi javaslatra elmentünk a napi 4 Kventiax-dózisig (elalvás előtt 3), rendkívül zavarttá és szédülékennyé vált...

... Pillanatnyilag kivizsgálják a Honvéd Kórházban, mert csúnyán megütötte a fejét esés közben. Felmerülhet-e a másodlagos (esetleg gyógyszer-kiváltotta) skizofrénia esetében, és adható-e atípusos antipszichotikum a meglévő gyógyszerei (Mirvedol, Memoril, Cavinton)mellé, hogy ne szenvedjen annyira kínzó látomásaitól?


VÁLASZ


Azt gondolom, hogy felelőtlenség lenne az Ön által adott szegényes információk alapján édesapja gyógyszeres kezelésére vonatkozóan tanácsot adni ( amit egyébként sem tehetek meg). A kivizsgálás során, minden bizonnyal, a kérdéseire választ fog kapni.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink