Weborvos.hu
  • Pollen
    • Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

      Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

    • OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

      OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

    • OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

      OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

  • utazás
    • Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

      Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

    • Kockázatos az utazás az oltások nélkül

      Kockázatos az utazás az oltások nélkül

    • Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

      Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

  • napártalom
    • A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

      A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

    • Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

      Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

    • Rendszeresen kell használni a fényvédőt

      Rendszeresen kell használni a fényvédőt

vmi étrendkiegészítőt hízásra

Orvos válaszol Szerző:

jónapot!
pár honapja elkezdtem tornazni feherjet ill kreatint szedtem csak sikerult is par kilot hiznom, de 3 napja elkezdtem szedni Emulti mineral complex-ot 2 tablettát, ill. mellé omega 3 + fokhagyma kivonat tablettát 1357 mg , Q10 + E vitamint 30mg , multivitamin tabletta (A-Z), es amiota szedem hirtelen sulycsokkenest vettem észre a 3 nap alatt lement az ami 2,5 honap alatt felszedtem. melyik asvanyi anyag vagy vitamin az ami a fogyast eloidezte? melyiket nem szedhetem,ill. tudnának-e ajánlani vmi étrendkiegészítőt hízásra,mivel nagyon nehezen tudok hízni, a fogyás pedig tul könnyen megy. köszönöm előre is.

Kedves Kérdező!
A nem bejegyzett, OGYI által nem bevizsgált szerek szedése a saját felelősségére történik. Dietetikus tanácsát kérje ki az étkezéssel kapcsolatban.
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink