Lemondott az OMSZ főigazgatója

Közzétéve: 2006. 08. 02. 08:09 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Lemondott Takács Zoltán, az Országos Mentőszolgálat főigazgatója.

Takács Zoltán

A szaktárca - a hír kiszivárgása, s több sajtótermékben, így portálunkon való megjelenése után - közleményt adott ki. Ebben tudatják, hogy Takács Zoltán benyújtotta lemondását, s elismerik, bejelentése váratlanul érte a minisztériumi vezetést. "Takács Zoltán - a szaktárca szerint - a múlt héten még az azóta meghirdetett átalakítással kapcsolatos intézkedéseket készítette elő, valamint ismertette a jövőbeni fejlesztési elképzeléseit, amelyeket a minisztérium támogatott."

Augusztus 2-től - a mai naptól - Molnár Lajos dr. Gorove Lászlót nevezte ki az OMSZ élére. A közlemény szerint az új főigazgató egyetért az átalakításokkal, s támogatja a sürgősségi betegellátás fejlesztésére koncentráló kormányzati szándék megvalósulását.

Kövess minket!

Országos Mentőszolgálat - OMSZ
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek