937 fővel emelkedett a fertőzöttek száma és elhunyt 6 beteg

Közzétéve: 2020. 09. 27. 09:36 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

620 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 38-an vannak lélegeztetőgépen.

937 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 24 014 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 6 beteg, így az elhunytak száma 736 főre emelkedett, 5141-en pedig már meggyógyultak. Az aktív fertőzöttek száma 18 137 fő. Az aktív fertőzöttek 37%-a, az elhunytak 54%-a, a gyógyultak 39%-a budapesti. 620 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 38-an vannak lélegeztetőgépen - jelentette a koronavírus.gov.hu vasárnap.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek