A mentősök helyére parkoltak

Közzétéve: 2019. 10. 12. 13:11 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Pénteken két sofőr is fittyet hányt a táblákra és felfestésekre amikor mentők helyére állt a sürgősségi osztály bejáratánál.

Még a sokat látott fővárosi mentősök sem találkoztak talán ennyire groteszk helyzettel - áll az Országos Mentőszolgálat Facebook oldalán.

Mint írják előfordult már ugyan, hogy egy szabálytalan autós nehezítette a parkolást, de pénteken két sofőr is fittyet hányt a táblákra és felfestésekre amikor mentők helyére állt a sürgősségi osztály bejáratánál. Az intézetbe folyamatosan érkező egységek egyébként is parkoló szűkében vannak, de ezúttal szerencsére nem befolyásolta az eset a betegmozgatást.

Kövess minket!

Országos Mentőszolgálat - OMSZ
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek