Csendes volt a húsvét hétfő a mentőknél

Közzétéve: 2013. 04. 01. 18:00 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nem történt több baleset, és a detoxikálóba sem szállítottak több embert.

Nem okozott nagyobb forgalmat a húsvéthétfő az országos betegszállításban, a hétfői riasztások száma megegyezik egy átlagos vasárnapi esetszámmal - tájékoztatta az MTI-t Valics Dezső, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese. Nem történt több baleset, és a detoxikálóba sem szállítottak több embert - mondta az ügyeletes.

Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálata vasárnap jelentette be, hogy az országos rendőrfőkapitány fokozott ellenőrzést rendelt el az egész ország területére hétfőtől legkésőbb július végéig. Az első nap eredményeiről későbbre ígértek tájékoztatást.

Kövess minket!

Országos Mentőszolgálat - OMSZ
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek