Egészséget, autót nyerhet aki szűrésre megy
Közzétéve: 2006. 11. 18. 15:43 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2006. 11. 18. 15:43 -
• 1 perc olvasás
Kiosztották pénteken a „Liliom" méhnyak-rákszűrőprogram keretében meghirdetett. "kívül-belül Nő" című fotópályázat díjait.
![]() |
A 100 000 ezer forintos fődíjat, amelyet Mary Zsuzsi és Nyertes Zsuzsa adott át, Pető Erika kapta, képének címe: Anyai Örömök Előtt. A második (Horváth Endre, képe: Egészségesen I-II) és a harmadik helyezett (Bottyán Katalin, képe: Nőként Ébred) 40 ezer Ft értékű digitális fényképezőgépet kapott.
A pályázat legjobb alkotásaiból most megnyitott kiállítás - mely a beküldött darabok legjavából válogat -, látványos keresztmetszetet ad arról, miként is fogalmazzák meg a hivatásos és amatőr fényképészek gondolataikat a női egészségről. A képek közt láthatjuk a súlyos betegségéből felgyógyult családanyáról készült sorozatot, az egyiptomi naptól cserzett bőrű néni arcképét, vagy az ártatlan mosolyú lány portréját. A tárlat minden érdeklődő számára megtekinthető november 17-től, november 22-ig a Nagyvárad téri metró megállóban.
A fotópályázat zárultával a Liliom program nem ért véget. A méhnyak-szűréssel egybekötött nyereményjáték november 25-ig tart, így minden nő előtt még egy hétig nyitva a lehetőség, hogy a részére kipostázott meghívó levél kíséretében felkeresse nőgyógyászát, és a kitöltött jelentkezési lapot eljuttassa a Liliom program címére.
A program eddig is számos újszerű eszközzel hívta fel a figyelmet a méhnyak szűrés fontosságára. Aki a szűrővizsgálaton - a megadott helyen és időpontban - megjelenik, részt vehet a nyereményjátékban. A fődíj egy szponzori felajánlásból származó Nissan Micra személygépkocsi. Emellett Ikea lakberendezési utalványokat és L’Oreal ajándékcsomagokat is kisorsolnak.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek