Kisautókat gyűjtenek autósok a beteg gyerekeknek | Weborvos

Kisautókat gyűjtenek autósok a beteg gyerekeknek

Közzétéve: 2013. 05. 08. 10:22 -

• 1 perc olvasás

Kórházban fekvő gyermekek számára gyűjtenek játék autókat és lovakat a drifting.hu portál szervezésében.

Weborvos Archívum

Az adomány "kilinccsel előre" érkezik elnevezésű jótékonysági kampány keretében az ország több pontján és különböző eseményeken gyűjtik május és június 11. között. A beteg gyerekek gyógyulását segítő jótékonysági kampányban az országszerte elhelyezett gyűjtőpontokon várják a játékokat - tájékoztatta a kampányról az MTI-t Béres Szabolcs, az autósport drift szakágával foglalkozó holnap alapítója.

A tiszta, ép kisautókat és játék lovakat a gyűjtőpontok mellett két autós rendezvényen is várják: május 11-én a Miskolc Rally prológján, valamint május 19-én és 20-án Máriapócson a Rallycross és Drift Fesztiválon.

Az adományokat a budapesti Bethesda Gyermekkorház, a nyíregyházi Jósa András Oktatókórház, az egri Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet, valamint a Debreceni Egyetem Különleges Orvos- és Mentőcsoportja számára ajánlják fel.

A gyűjtőpontok listája a http://drifting.hu/kilinccselelore oldalon található meg.

Kövess minket!

adomány - jótékonyság

Kapcsolódó cikkek