Koronavírus: 47 új fertőzött, két halálos áldozat

Közzétéve: 2023. 06. 21. 10:03 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Jelenleg 27 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük hárman vannak lélegeztetőgépen.

A múlt héten 47 új fertőzöttet igazoltak, ezzel a járvány kezdete óta 2 203 129-re nőtt a beazonosított fertőzöttek száma - írták. Hozzátették: az előző héten elhunyt két beteg, így az elhunytak száma 48 881-re emelkedett - közölte a Koronavírus Sajtóközpont az összesített adatokat ismertetve szerdán az MTI-vel.

 A koronavírus ellen beoltottak száma 6 422 452, közülük 6 211 225-en a második, 3 905 426-an a harmadik, 425 964-en pedig már a negyedik oltásukat is megkapták

Jelenleg 27 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük hárman vannak lélegeztetőgépen - áll a közleményben.

Kitértek arra, hogy Magyarországon már csak szórványos megbetegedéseket diagnosztizálnak, ami a magas átoltottságnak is köszönhető. A vírus továbbra is a beoltatlanokat veszélyezteti a legjobban, ezért őket az oltás felvételére kérik.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek