Megdőlt az idei téli hidegrekord

Közzétéve: 2019. 01. 08. 09:48 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ezen a télen még nem mértek olyan hideget, mint kedden hajnalban Vásárosnaményban.

Megdőlt az idei téli hidegrekord, kedden mínusz 18 foknál hidegebbet is mértek - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebook-oldalán. Mint írták: ezen a télen még nem mértek ilyen hideget, mint kedden  hajnalban Vásárosnaményban, ahol mínusz 18,6 Celsius-fokig hűlt le a levegő. Ugyanakkor megjegyezték: két évvel ezelőtt ezen a napon Tésán mínusz 28,1 fok volt. 

Az előrejelzés szerint a legmagasabb nappali hőmérséklet kedden országosan mínusz 6 és plusz 3 fok között alakul. A következő napokban előfordulhatnak mínusz 10 fok körüli minimumok, de aztán fokozatosan enyhül a hideg.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek