Mentőkocsival ütköztek: hat sérült a 10-es úton Solymárnál

Közzétéve: 2007. 08. 31. 15:05 -

• 1 perc olvasás

A kamion későn fékezett, s ennek következtében ütközött neki a mentőautónak.

Belicza Andrea elmondta, annyit lehet tudni, hogy a kamion későn fékezett, s ennek következtében ütközött neki a mentőautónak, ami pedig az előtte álló személykocsiba nyomódott. Az ütközés következtében a mentőautó négytagú személyzete súlyosan megsérült - ők üresen hazafelé tartottak -, könnyebben megsérült a kamion és a személyautó vezetője.

Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője azt közölte az MTI-vel, hogy a mentőautó legsúlyosabb sérültjét mentőhelikopterrel az Orvostovábbképző Intézetbe szállították, a másik három sérültet a János, illetve a Honvédkórházba vitték a kollégák. A könnyű sérülteket is kórházba szállították.

A baleset következtében dugó alakult ki a 10-es úton, mindkét irányba több kilométeres sor várakozik. A baleset ügyében tart a vizsgálat.

Kövess minket!

baleset közlekedési baleset
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek