Pénteki mérleg: 2047 az új fertőzött, elhunyt 24 beteg
Közzétéve: 2022. 04. 22. 09:21 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2022. 04. 22. 09:21 -
• 1 perc olvasás
1449 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 45-en vannak lélegeztetőgépen.
2047 új fertőzöttet igazoltak, ezzel a járvány kezdete óta összesen 1 890 953 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 24 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 46 048 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 1 776 617 fő, az aktív fertőzöttek száma pedig 68 288 főre csökkent. 1449 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 45-en vannak lélegeztetőgépen - jelentette a koronavírus.gov.hu.
A beoltottak száma 6 405 472 fő, közülük 6 191 345 fő a második, 3 858 487 fő a harmadik, 281 150 fő már a negyedik oltását is felvette.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek