Szombati mérleg: 4836 új fertőzött, elhunyt 107 krónikus beteg
Közzétéve: 2020. 11. 14. 09:43 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2020. 11. 14. 09:43 -
• 1 perc olvasás
7029 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 531-en vannak lélegeztetőgépen.
4836 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 136 723 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 107 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 2990 főre emelkedett, 31 126-an pedig már meggyógyultak. Az aktív fertőzöttek száma 102 607 fő.
36 166-an vannak hatósági házi karanténban, összesen 1 326 027 mintavétel történt, az utóbbi 24 órában 19 140.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek