Titkos helyen épült a mentők vészhelyzeti központja

Közzétéve: 2006. 06. 12. 12:08 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Terrortámadás esetén sem áll le a mentő-irányítás: új központ épült, titkos helyszínen.


A vészhelyzeti központ Budapest egyik mentőállomásán kapott helyet, ahol 15 munkaállomáson üzemkész informatikai eszközök várják a szükség esetén megkülönböztető jelzést használó járművel áttelepülő Markó utcai személyzetet. Az átállás perceiben sem vesznek el a segélyhívások, azokat az erre a helyzetre felkészített mobiltelefonokkal fogadják, kezelik.

Kövess minket!

Országos Mentőszolgálat - OMSZ
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek