Tovább csökkent a szennyvízben a koronavírus koncentrációja
Közzétéve: 2022. 09. 07. 10:26 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2022. 09. 07. 10:26 -
• 1 perc olvasás
A koronavírus koncentrációja 3 településen a mérsékelt, míg 19 településen az emelkedett kategóriába sorolható.
Országos átlagban továbbra is csökkenést mutat a szennyvízben a koronavírus örökítőanyagának Azt írták: a vizsgált városok többségét stagnálás jellemzi, de Eger, Győr, Kecskemét és Nyíregyháza esetében csökkenést mértek. Hozzátették: jelentős növekedést egyik vizsgált városnál sem találtak.
A koronavírus koncentrációja Kecskeméten, Győrben és Zalaegerszegen a mérsékelt, a többi 19 vizsgált településen az emelkedett kategóriába sorolható.

Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek