Tovább csökkent a szennyvízben a koronavírus koncentrációja

Közzétéve: 2022. 09. 07. 10:26 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

A koronavírus koncentrációja 3 településen a mérsékelt, míg 19 településen az emelkedett kategóriába sorolható.

Országos átlagban továbbra is csökkenést mutat a szennyvízben a koronavírus örökítőanyagának  Azt írták: a vizsgált városok többségét stagnálás jellemzi, de Eger, Győr, Kecskemét és Nyíregyháza esetében csökkenést mértek. Hozzátették: jelentős növekedést egyik vizsgált városnál sem találtak.

A koronavírus koncentrációja Kecskeméten, Győrben és Zalaegerszegen a mérsékelt, a többi 19 vizsgált településen az emelkedett kategóriába sorolható.

Gyilkos baktériumok tobzódnak a Dunában

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek