Unalmas rend
Közzétéve: 2007. 01. 13. 10:57 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2007. 01. 13. 10:57 -
• 1 perc olvasás
A Népszabadság arról tájékoztat, hogy saját rendelőt épített a gyöngyöspatai háziorvos, miután évekig hiába várt arra, hogy a helyi önkormányzat felújítsa a korábban rendelőként szolgáló nyolcvanéves épületet.
![]() |
| Képünk illusztráció |
Kecskés Mária nem érti, mi ez a nagy felhajtás. Azt mondja, az ő esete nem egyedi, a gyöngyösi háziorvosok nagy része az utóbbi években önerőből újította fel az önkormányzattól megvásárolt vagy bérbe vett orvosi rendelőt, de saját ingatlanjában praktizál az abasári háziorvos, s a Dunántúlon is akad az övéhez hasonlópélda - mondja.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek