Adókedvezményekkel az oltási kampányért
Közzétéve: 2009. 11. 02. 08:26 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 11. 02. 08:26 -
• 1 perc olvasás
Az Országos Tisztiorvosi Szolgálat azt szeretné, ha hatmillióan kapnák meg a vakcinát.

Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek