Bokáig állt a víz az egészségügyi központban
Közzétéve: 2012. 11. 17. 07:38 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 11. 17. 07:38 -
• 1 perc olvasás
Csőtörés történt a múlt hét végén a jánoshalmi egészségügyi központ második emeletén.

Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek