Botrány a Sportkórházban

Közzétéve: 2009. 05. 08. 11:13 -

• 1 perc olvasás

Berkes Istvánnak meg kellett válnia vezetői székétől, de közalkalmazottként ott maradhat a Sportkórházban.

Weborvos Archívum

Mégsem a lázadók, hanem a főigazgató került ki vesztesen a sportkórházi csetepatéból. Ez azonban korántsem oldotta meg az intézmény rendezetlen helyzetét.

Szűkszavú indoklással és salamoni döntéssel zárta le az Országos Sportegészségügyi Intézetben (OSEI) folytatott vizsgálatát az Egészségügyi Minisztérium. E szerint a köznyelvben csak Sportkórházként emlegetett intézményben baj van az egészségügyi dokumentációval, továbbá a főigazgató, Berkes István nem tájékoztatta a munkáltatóját – vagyis a minisztériumot – arról, hogy másutt is dolgozik. Ezért meg kell válnia vezetői székétől, de közalkalmazottként ott maradhat a Sportkórházban.

Így mostantól a felmentett főigazgató és tíz beosztottja, akik március közepén fellázadtak ellene, farkasszemet nézhetnek a szokásos napi munkaértekezleteken.

A teljes cikk

Kövess minket!

sportkórház
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek