Dráma a győri mentőállomás garázsában

Közzétéve: 2020. 05. 24. 17:44 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mellkasi fájdalmakra panaszkodott, ezért a mentőállomásra vittékaz idős férfit.

"Személyautóba tették és a Győri Mentőállomásra hajtottak jóakarói azzal a 70 év körüli úrral, aki mellkasi fájdalomra panaszkodott ma délelőtt környezetének. Az utolsó pillanatban érkeztek vele a mentők épülete elé, addigra ugyanis teljesen összeomlott a beteg férfi vérkeringése. A szakemberek amint kiemelték az autóból, azonnal megkezdték az újraélesztését, ami hosszas küzdelem után vezetett csak sikerre. A beteget végül stabil állapotban szállíthatták kórházba az életmentők. Mielőbbi felépülést kívánunk, bajtársainknak gratulálunk!" -idézte az Országos Mentőszolgálat Facebook-oldalának bejegyzését az atv.hu.

Kövess minket!

Országos Mentőszolgálat - OMSZ
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek