Felújítják a tótkomlósi orvosi rendelőt
Közzétéve: 2011. 12. 03. 08:02 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 12. 03. 08:02 -
• 1 perc olvasás
Az egészségügyi alapellátás javítását szolgálja Tótkomlóson, hogy megújul a központi orvosi rendelő.

Akadálymentesítik is az épületet. Dr. Garay Rita polgármester elmondta, a majd' 60 millió forintos beruházás kivitelezése az ősszel elkezdődött és lassan a végére is érnek. - Tótkomlóson az alapellátási feladatokat végzi az orvosi rendelő. Teljes körű felújítása, akadálymentesítése, környezetvédelmi szemléletű energiaracionalizálása és környezetének rendezése is zajlik — nyilatkozta a polgármester.
Az épületben 8 rendelőt, 35 egyéb helyiséget modernizálnak.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek