Felújították a nagyharsányi egészségházat

Közzétéve: 2012. 04. 23. 07:46 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

A beruházás keretében korszerű orvosi eszközöket is beszereztek.

Weborvos Archívum

A közelmúltban bruttó 14 millió 437 ezer 556 forint összegű fejlesztés keretében újították fel a körösnagyharsányi orvosi rendelőt. A beruházás megvalósításához a település a Dél-alföldi Operatív Program keretében 13 millió 715 ezer 678 forint vissza nem térítendő támogatást nyert – olvasható a Békés Megyei Hírlap – online oldalán.

Az orvosi rendelőben felújíttattuk a fűtési és elektromos rendszert, illetve az épület teljes körű akadálymentesítése is megtörtént. A helyiségek teljesen új belső burkolatot kaptak, s a külső homlokzat hőszigetelését is elvégeztettük — nyilatkozta Máté Pál polgármester. A beruházás keretében korszerű orvosi eszközöket is beszereztek.

Kövess minket!

háziorvos - praxis - alapellátás
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek