Főbe lőtte magát a beteg az egyik fővárosi kórházban

Közzétéve: 2015. 04. 09. 16:14 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Az eset kivizsgálását a rendőrség megindította, amelynek során a kórház felelőssége nem merült fel.

A kórházban fekvő egyik beteg azt mesélte a Blikknek, hogy az ápolóktól tudták meg mi történt a Szent Imre Kórház sürgősségi osztályán.

A Blikk ismerteti a kórház válaszát is, elismerték, hogy tegnap este rendkívüli haláleset történt egy, a kórházukban fekvő beteg esetében. Az eset kivizsgálását a rendőrség megindította, amelynek során a kórház felelőssége nem merült fel, adott választ az intézmény orvosigazgatója.

Kövess minket!

bulvár
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek