Halálra ítélt cukorbetegek?

Közzétéve: 2012. 05. 25. 07:29 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Nem ért egyet a cukorbetegekkel kapcsolatos kormányrendelettel a Jobbik.

Weborvos Archívum

Orbán Imre, a pápai szervezet elnöke sajtótájékoztatón ismertette álláspontjukat a minap. Mint mondta, véleményük szerint a kormány halálra ítélte a cukorbetegeket. A Jobbik Magyarországért Mozgalom Veszprém megyei szervezetei, valamint a Devecser és Somlókörnyéki Települések Cukorbeteg Egyesülete megteremtik a lehetőségét annak, hogy a nyár folyamán a megye településein ingyenes szűrővizsgálatokat és szakelőadásokat tartsanak – írja a Napló – online.

A helyi elnök a sajtót arról a javaslatcsomagról is tájékoztatta, amely elősegíti a gyermekétkeztetés terén szükséges radikális változásokat. A programot étkeztetési és dietetikus szakemberekkel együtt dolgozták ki. Szerepel benne az iskolai büfék és automaták betiltása, a helyes étrend összeállításának szükségessége is szerepel a programban valamint tudatos életvezetési oktatás a gyerekeknek, és az egészséges élelmiszer előállításának bemutatása diákok számára.

Kövess minket!

cukorbetegség - diabétesz - diabetes - IR
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek