Hallucinált az orvosát megkéselő beteg | Weborvos

Hallucinált az orvosát megkéselő beteg

Közzétéve: 2022. 06. 05. 18:25 -

• 1 perc olvasás

A 39 éves fül-orr-gégésznek a tüdejét érte a szúrás, kollégái azonnal a műtőbe vitték, ahol sikerült megmenteni az életét. Jelenleg állapota stabil.

Már a kórházba érkezésekor is zavart volt és hallucinált az a 65 éves férfi, aki csütörtök éjjel szúrta mellkason egy zsebkéssel a Honvédkórház orvosát. Az RTL Klub híradója úgy tudja, a beteg nem fogadta el a számára kínált gyógyszereket - idézte az nlc.hu.

Csütörtök éjjel a férfi kikelt a kórházi ágyából és megnyomta a tűzjelző gombját. Kezelőorvosa és két ápolónő próbálta visszakísérni a kórtermébe, de ekkor hirtelen elővette zsebkését és mellkason szúrta orvosát.

A 39 éves fül-orr-gégésznek a tüdejét érte a szúrás, kollégái azonnal a műtőbe vitték, ahol sikerült megmenteni az életét. Jelenleg állapota stabil.

A késelőt jelenleg is kórházban őrzik. Már kihallgatták, de nem tett vallomást.

Kövess minket!

Honvédkórház bűncselekmény

Kapcsolódó cikkek