Karácsonyi ajándék lehet a novaji rendelő

Közzétéve: 2011. 12. 08. 08:03 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

A mintegy 12 milliós beruházás a végéhez ért, hamarosan már új helyen gyógyulhatnak a novaji betegek.

Weborvos Archívum

Többéves probléma szűnhet meg hamarosan Novajon, a napokban ugyanis megtörtént az orvosi rendelőnek, egy fiókgyógyszertárnak és a védőnői szolgálatnak helyet adó egészségügyi komplexum műszaki átadása. Fodor Péter a Hírlapnak elmondta: már 2007-ben szerették volna rendbe hozni a jelenlegi épületet, ám a terv - sikertelen pályázat és önerő hiánya miatt - többször is meghiúsult.

A polgármester hozzátette: a falu önkormányzata tavaly határozta el, hogy saját erőből újítanak fel egy korábban szolgálati lakásként üzemelő ingatlant. A mintegy 12 milliós beruházás a végéhez ért, hamarosan már új helyen gyógyulhatnak a novaji betegek. - Bízom benne, hogy ez lesz a falu karácsonyi ajándéka - mondta a település első embere, majd hozzátette: a jelenleg rendelőnek használt épületet szeretnék bérbe adni. Egy vállalkozó már jelezte: élelmiszerboltot nyitna az ingatlanban.

Kövess minket!

háziorvos - praxis - alapellátás
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek