Karácsonyig kész az új orvosi rendelő

Közzétéve: 2012. 09. 10. 07:48 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Sukoró egykori polgármesteri hivatalát alakítják át orvosi rendelővé.

Weborvos Archívum

Mészárosné Hegyi Gyöngyi polgármester elmondta, hogy a Fő teret szeretnék igazi emlékhellyé varázsolni, így az orvosi rendelő épülete – a régi polgármesteri hivatal – külső megjelenésében megtartja polgári jellegét, azt nem változtatják meg. A belső tereket az egészségügyi szolgáltatásnak megfelelően alakítják ki – olvasható a Fejér Megyei Hírlap – online oldalán.

A beruházást saját erőből finanszírozza az önkormányzat, több mint negyven millió forintot költenek az építkezésre, az átalakításra. A terveik szerint november végére befejeződnek a kivitelezési munkák. A létesítmény átadását advent első hetére tervezik. A település a Fő teret is megszépíti, utcabútorokat helyeznek el, később a kultúrházat is felújítják. Elképzeléseik megvalósításhoz pályázati támogatást szintén szeretnének igénybe venni.

Kövess minket!

háziorvos - praxis - alapellátás
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek