Két balhézó szülő a Madarász Viktor utcai gyermekkórházban

Közzétéve: 2024. 05. 04. 06:15 -

• 1 perc olvasás

A szülők – vagy egyikük – bántalmaztak egy kórházi dolgozót, ezért rendőröket hívtak a helyszínre, aztán a rendőröket is megtámadták.

Bilincsben vittek el csütörtökön két balhézó szülőt a rendőrök a budapesti Madarász Viktor utcai gyermekkórházból. Egyik olvasónk beszámolója szerint öt járművel érkeztek a helyszínre rendőrök, de a nő és férfi őket is megtámadták. A 24.hu olvasója a rendőri intézkedésről videót küldött a lapnak. 

Értesüléseik szerint az történt, hogy egy gyereket akartak elvinni a külföldi szülei, de a kórház ezt nem engedte. Úgy tudják, hogy a szülők – vagy egyikük – bántalmaztak egy kórházi dolgozót, ezért rendőröket hívtak a helyszínre. A balhézó szülők – vagy egyikük – azonban a kiérkező rendőrökre is rátámadtak, ezért az egyenruhások előállították őket, írja a 24.hu

Kövess minket!

bűncselekmény
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek