Kórházi ápolókat ütött és rúgott meg, börtönbe kerülhet

Közzétéve: 2022. 11. 22. 22:20 -

• 1 perc olvasás

A férfi egy vérmintát szállító, kórházi egyenruhát és előírt védőfelszerelést viselő ápolót támadott meg.

Közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt indult ügyben nyújtott be vádiratot a Tatabányai Járási Ügyészség azzal a cseh állampolgárságú férfival szemben, aki a tatabányai kórházban ápolókat ütött és rúgott meg - írja a 444.hu.

Az ügyészség közleménye szerint a férfi 2022. július 27-én este, a tatabányai kórház Sürgősségi Betegellátó Osztályának várójában ment oda egy a Covid részleg ajtaján kilépő, vérmintát szállító, kórházi egyenruhát és előírt védőfelszerelést viselő ápolóhoz, akinek aztán ököllel ütötte meg a mellkasát.

Az ápoló megpróbálta eltolni a férfit, aki ezután újra megpróbált ütni és rúgni. Ekkor az ápoló segítségére sietett két másik ápoló, akik ezután bevitték a férfit egy kórterembe, ahol lefektették. A férfi közben az ápolók felé rugdosott, az egyiket sikerült is mellkason rúgnia.

További részletek a cikkben.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek