Közelebb az életmentők

Közzétéve: 2010. 12. 24. 08:56 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Három új mentőállamást kap uniós forrásból Somogy megye.

Weborvos Archívum

Somogy megyében minden tizedik ember olyan területen él, ahová csak negyedórán túl érkezhet segítség. Ebben hozna változást, hogy az országszerte épülő huszonkét új mentőállomás közül három Somogy megyében: Kadarkút, Böhönye és Igal térségében épülne fel.

A mentőállomásokat európai uniós forrásból és a települési önkormányzatok ingatlan-felajánlásaiból építik majd jelentette be a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő (MNV) Zrt Jóváhagyták ugyanis azokat a szerződéseket, amelyek keretében az önkormányzatok ingatlanokat ajánlottak fel az államnak mentőállomások létesítésére.

Kövess minket!

Országos Mentőszolgálat - OMSZ
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek