Letették az új mentőállomás alapkövét
Közzétéve: 2014. 06. 14. 08:40 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2014. 06. 14. 08:40 -
• 1 perc olvasás
Huszonkét új mentőállomás épül az országban és hatvanat korszerűsítenek.

Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek