Megköszönték az egészségügyi dolgozók egész éves munkáját

Közzétéve: 2011. 12. 31. 08:17 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

A városvezető az orvosi hivatás fontosságát hangsúlyozva mondta: egy háziorvos életet menthet.

Weborvos Archívum

Jászapátin az önkormányzat nevében Pócs János polgármester a napokban sajtótájékoztatóval egybekötött ebéden köszönte meg a város orvosainak, egészségügyi dolgozóinak egész éves munkájukat. - Bizonyára minden családban van egy szeretett családtag, aki már nem lenne velünk, ha nincs ott időben és felkészülten a háziorvosunk. Közéleti szereplőként több esetben tapasztaltam, hogy olykor a legnehezebb a szemléletváltás, ami pedig nem kerül semmibe. Helyükre kell hogy kerüljenek a dolgok, ezért az önkormányzat meghirdette, hogy a jövő évtől gazdasági és egészségügyi díjat adományoz Jászapátin - mondta Pócs János.

A város a díjakkal ismerné el az egészségügy és gazdaság területén kiemelkedő teljesítményt nyújtó személyek áldozatos munkáját.

Kövess minket!

háziorvos - praxis - alapellátás
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek