Nem követik a pácienseket
Közzétéve: 2012. 07. 19. 07:26 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 07. 19. 07:26 -
• 1 perc olvasás
A doktorok nem élnek a tavaly márciusban bevezetett online lekérdezési lehetőséggel.

A 6400 háziorvos alig több mint 10 százaléka, 710 doktor érdeklődött tavaly március óta valamelyik páciense „betegéletútja" iránt – tudta meg a Világgazdaság. Azt mondják, enélkül is egyre nehezebb ellátniuk a munkájukat.
Az orvosok tavaly óta interneten kérdezhetik le, elment-e a beteg a javasolt vizsgálatokra, kiváltotta-e az orvosságot – írja a Világgazdaság – online.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek