Nem zárult még le a tárgyalás a béremelésről | Weborvos

Nem zárult még le a tárgyalás a béremelésről

Közzétéve: 2017. 04. 19. 07:47 -

• 1 perc olvasás

Egyezségre kell még jutni például a gazdasági, műszaki területen foglalkoztatottak bérfejlesztése ügyében.

Nem zárultak még le az egészségügyi kollektív szerződéssel kapcsolatos egyeztetések, az eddigi megállapodások ágazati kiterjesztésén túl hátravan még a gazdasági, műszaki területen dolgozók bérfejlesztésének kérdése is – közölte a magyarhirlap.hu-val az egészségügyi államtitkárság.

Folytatódnak a tárgyalások az egészségügyi döntéshozók és az érdekképviseletek között a kollektív szerződésről – tudatta az egészségügyi államtitkárság. Mint jelezték, egyezségre kell még jutni például a gazdasági, műszaki területen foglalkoztatottak bérfejlesztése, munkaruha-, védőruha-, cafetéria- és egyéb juttatása ügyében.

Hangsúlyozták, a kormány prioritásként tekint az ágazati reprezentatív szakszervezetekkel és a velük stratégiai partnerségben lévő kamarákkal, szakmai szervezetekkel folytatott folyamatos párbeszéd fenntartására.

további részletek a weboldalon.

Kövess minket!

egészségügyi bér - bérezés - jövedelem

Kapcsolódó cikkek