Szeptemberben állhat munkába az új háziorvos Faddon

Közzétéve: 2011. 07. 04. 08:45 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

A fiatal szakember pécsi származású, a kaposvári kórház munkatársa.

Weborvos Archívum

Várhatóan szeptembertől állhat munkába a faddi 2. számú háziorvosi körzet új orvosa – tájékoztatott Herczig Gáborné jegyző.

A faddi képviselők döntése szerint dr. Nagy Levente lesz az új háziorvos. A fiatal szakember pécsi származású, a kaposvári kórház munkatársa. Az új orvosra azért van szükség, mert a körzet korábbi doktora, dr. Dömötör Zita decembertől Tengelicen dolgozik. Dr. Dömötör Zita távozása óta helyettesítéssel látják el a feladatot Faddon.

Kövess minket!

háziorvos - praxis - alapellátás
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek