Szeptemberben állhat munkába az új háziorvos Faddon
Közzétéve: 2011. 07. 04. 08:45 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 07. 04. 08:45 -
• 1 perc olvasás
A fiatal szakember pécsi származású, a kaposvári kórház munkatársa.

Várhatóan szeptembertől állhat munkába a faddi 2. számú háziorvosi körzet új orvosa – tájékoztatott Herczig Gáborné jegyző.
A faddi képviselők döntése szerint dr. Nagy Levente lesz az új háziorvos. A fiatal szakember pécsi származású, a kaposvári kórház munkatársa. Az új orvosra azért van szükség, mert a körzet korábbi doktora, dr. Dömötör Zita decembertől Tengelicen dolgozik. Dr. Dömötör Zita távozása óta helyettesítéssel látják el a feladatot Faddon.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek