Vágyak és valóság találkozása

Közzétéve: 2007. 09. 07. 08:19 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Éger szerint a mentőszolgálatnál három főigazgató görgeti az adósságot maga előtt.

Éger István, az orvosi kamara elnöke szerint a szolgálatnak az okoz veszteséget, hogy szétválasztották egymással összefüggő feladatait, a mentést és a betegszállítást. „Ez havonta százmillió forint veszteséget okoz az OMSZ-nek" – mondta az elnök. Éger a lapnak elmondta, a mentőszolgálatnál három főigazgató görgeti az adósságot maga előtt, s a jelenlegi vezető is már több konszolidációs tervet készített. Éger István szerint a betegszállítás jó üzlet, természetes hát, hogy kiszervezték, és most különböző cégek az egészségbiztosítás pénzén hozzák-viszik a betegeket.

Kövess minket!

Országos Mentőszolgálat - OMSZ
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek