Változások a hatvani kórház nőgyógyászati osztályán

Közzétéve: 2018. 09. 26. 09:29 -

• 1 perc olvasás

Az új főorvos érkezésekor alig volt forgalom a szülészeti osztályon, azóta ez 3-4-szeresére nőtt.

Új osztályvezető orvos érkezett az Albert Schweitzer Kórház-Rendelőintézet Szülészet – Nőgyógyászat osztályára, ahol több változás is történt az osztály életében, így megújult az eszközpark, de az NST vizsgálat is jobb helyre került- írja a hatvanonline.hu.

Néhány hónapja került dr. Al Ghaoui Nadim a hatvani kórházba, és akkor alig volt forgalom a szülészeti osztályon, azóta ez 3-4-szeresére nőtt – mondta el híradónknak az osztályvezető főorvos. A jó együttműködés a vezetőséggel azt eredményezte, hogy több új eszközt sikerült beszereznie az osztálynak.

A műszerek vételezésén kívül több változás is történt az osztályon, a korábbi két nap helyett minden nap működik terhesgondozás a szakrendelőben, amely össze lett vonva a nőgyógyászati ambulanciával. A non stressz teszt vizsgálatot is átették a szakrendelőbe, mert a főorvos szerint ez nem volt való egy műtétes osztály keretein belülre. A főorvos érkezése előtt volt olyan részleg, ahol egyetlen beteg se volt hétvégén, most hetek óta olyan nagy a forgalom, hogy más osztály segítségét kell kérni, így kb. egy hónapja több, mint 100%-os a betegforgalom.

Kövess minket!

hatvani kórház
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek