Varjak támadtak óvodásokra Budapest XV. kerületében

Közzétéve: 2022. 05. 26. 19:06 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Mentőknek kellett ellátni a gyerekeket, de kórházba vinni szerencsére senkit nem kellett.

Hitchcocki jelenet helyszíne volt a minap Budapesten a XV. kerületi Újpalotai Összevont Óvoda, ahol varjak csipkedtek össze több gyereket is – értesült a Népszava. A lap úgy tudja, hogy a támadás miatt többen is ellátásra szorultak.

A történteket az Országos Mentőszolgálat sajtóosztálya is megerősítette. Mint érdeklődésükre írták, két egységet riasztottak a helyszínre. Hat gyereket és egy középkorú nőt láttak el, ő alighanem egy óvónő lehetett. Kórházi ellátásra senki nem szorult.

Kövess minket!

Országos Mentőszolgálat - OMSZ
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek