Varjak támadtak óvodásokra Budapest XV. kerületében
Közzétéve: 2022. 05. 26. 19:06 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2022. 05. 26. 19:06 -
• 1 perc olvasás
Mentőknek kellett ellátni a gyerekeket, de kórházba vinni szerencsére senkit nem kellett.
Hitchcocki jelenet helyszíne volt a minap Budapesten a XV. kerületi Újpalotai Összevont Óvoda, ahol varjak csipkedtek össze több gyereket is – értesült a Népszava. A lap úgy tudja, hogy a támadás miatt többen is ellátásra szorultak.
A történteket az Országos Mentőszolgálat sajtóosztálya is megerősítette. Mint érdeklődésükre írták, két egységet riasztottak a helyszínre. Hat gyereket és egy középkorú nőt láttak el, ő alighanem egy óvónő lehetett. Kórházi ellátásra senki nem szorult.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek