Vörös zóna a rendőrség budapesti telephelyén

Közzétéve: 2020. 04. 13. 09:29 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mentesítési, azaz fertőtlenítési zóna egy fővárosi rendőrségi objektumban.

A Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központ budapesti telephelyén az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) úgynevezett mentesítési zónát hozott létre. Ez Budapesten a második olyan helyszín, ahol a mentőegységek a mentőautókat és eszközeit megfelelő körülmények között fertőtlenítheti. A két készenléti szerv közötti együttműködés a járványhelyzetben az emberek biztonságos ellátását segíti - írta az inforadio.hu.

Kövess minket!

Országos Mentőszolgálat - OMSZ
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek