43. NEVES Fórum: A kocka el van vetve

Közzétéve: 2018. 01. 19. 13:01 -

• 1 perc olvasás

Az előadók ismertetik az egészségügyi kockázatkezelés elméleti alapjait és a gyakorlatban szerzett hazai tapasztalatokat.

A betegbiztonság fejlesztésében elkötelezett, de még csak tervezgető betegellátók gyakori kérdése: honnan induljunk, mivel érdemes elsőként foglalkozni? A gyakorlott fejlesztők kérdése:
mit hagytunk ki, mivel kell még alaposabban törődni? A kockázatkezelés szisztematikus módszer, ami egyrészt diagnosztikus eszköz, amennyiben feltárja a biztonságot leginkább veszélyeztető tényezőket, ráirányítja figyelmünket a kritikus
területekre, megmutatja, ami lényeges, de eddig még nem tűnt fel. Másrészt terápiás eszköz, mivel lehetőséget ad a felkészülésre még azelőtt, hogy bekövetkezne a baj.

A NEVES Fórum keretében az előadók ismertetik az egészségügyi kockázatkezelés elméleti alapjait és a gyakorlatban szerzett hazai tapasztalatokat, a megismert nehézségeket, és a lehetséges megoldásokat.

Moderátorok: Dr. Belicza Éva, Dr. Lám Judit

A részvétel ingyenes.

Kérjük, hogy részvételi szándékát ezen a linken jelezze

Időpont: 2018. február 15. 13.30-16.00
Helyszín: 1125 Budapest, Diós árok 1-3., Szent János Kórház, 23-as épület, Auditórium

Kövess minket!

betegbiztonság - ellátási hiba minőségfejlesztési és betegbiztonsági stratégia - MIBES
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek