Dunaújvárosnak is jut egy a harmincból

Közzétéve: 2005. 12. 23. 11:08 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

A dunaújvárosi mentőállomásnak egy Ford Tranzit típusú mentőautó jut abból a flottakorszerűsítési akcióból, amelynek során az első lépcsőben harminc új autót állítanak munkába.

Reszegi Imre

Az új autó, amely január közepén áll szolgálatba, tágasabb, jobb elosztású elődjénél. Nagyobb a betegtere, s vezetőfülke és a betegtér el van választva egymástól. A Ford Tranzit „sima" mentőautóként fog dolgozni, és felszerelését a helyi állomás biztosítja.

Kövess minket!

Országos Mentőszolgálat - OMSZ
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek